Познатата пејачка Северина е уапсена – еве која е причината (ФОТО)

Цели два часа хрватската пејачка Северина Којиќ ги поминала во полициската станица „Трешњевка“ каде била на испитување поради пријавата на директорката на основното училиште „Матија...

Вака изгледа македонската учесничка од „Ѕвездите на Гранд“ во 9-иот месец од бременоста (ФОТО)

Поради пандемијата со коронавирусот оваа година стопирани се и „Ѕвездите на Гранд“ кои ќе продолжат со снимања на крајот на мај, па така една сезона...

Манекенката Сандра ЖРТВА НА СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО: Сопругот со месеци ја малтретрирал, сега и го одзел и детето

Српската манекенка Сандра Обрадовиќ го обвини својот партнер В.Б. дека ја злоставувал и го одзел седуммесечниот син, а после тој настан таа се одлучи конечно...

Преубавата хрватка Нивес стана плавуша, погледнете како изгледа таа сега (ФОТО)

Почетокот на минатата недела во Хрватска започна процесот на олабавување на мерките против корона вирусот и почнаа да се отвараат продавниците ширум земјата. Едни од...

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format