Ова се најлудите начини на кои може да завршите во кревет


Ова се најлудите начини на кои може да завршите во кревет…

Минатата ноќ ја минавте во расправии, а денес надокнадувате со жежок секс за смирување. Случајно помина покрај вас додека бевте во дискотека и завршивте во кревет.

Уживавте во попладневно романтично релаксирање. Секој тип на секс има своја убавина, а ова се неколку типови кои се најдобри:

1. Секс за смирување

Добро знаете како викаат: „Сексот по кавгата е најсладок“ и навистина е така. После расправиите сексот може да биде прилично возбудлив и страсен.

2. Случаен

Сексот за само една ноќ исто така може да биде добар. Обично се случува со личност која сте ја запознале вечерта.

3. Романтичен

Свеќи, свилена постелнина, када полна рози и што ли уште не. Овој секс значи дека ќе имате долг и квалитетен однос.

4. Нетипичен

Од играње улоги до секс во тројка, можностите со кои можете да излезете од вообичаеното се многубројни, а пријатно ќе ве изненадат.

5. Спонтан

Било каде и на било кое место. Можеби во кујната додека готвите или на машината за перење алишта или во лифт… или во кола. Изборот е ваш и секако неочекуван и непланиран.

6. Забранет

Викаат: „Забранетото овошје е најслатко“ и со причина. Изневерувањето знае да биде возбудливо затоа што е забрането. Сексот со забранетата овошка е вистинска авантура.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format