Го освои Балканот: Фотографијата на Анастасија која треба да ја погледнете два пати (ФОТО)


Анастасија Ражнатовиќ иако е млада, таа дефинитивно може да се нарече успешна.

Иако хитовите кои ги фати го освојуваат Балканот, таа сепак има и друг џокер во својот ракав, а тоа е нејзината волшебна убавина.

За тоа колку фановите навистина се воодушевени од нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи, говори и последната, каде за само пет минути, доби пет илјади лајкови и мал милион коментари.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

View this post on Instagram

glam🖤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format